• +38 (0382)72-00-74
  • +38 (0382)72-01-35
  • info@nail.com.ua

Про компанію

Про компанію

ТОВ “Нейл” засновано в 1994 році як виробник цвяхів. Зараз це сильне та динамічне підприємство, яке пропонує найширший асортимент цвяхів в Україні. Крім традиційних будівельних, столярних та покрівельних, підприємство виготовляє спеціальні види цвяхів — в бобінах та розсипні, які використовуються у виробництві дерев’яної тари та піддонів. Для виробників EUR-палет ми пропонуємо цвяхи, сертифіковані Європейською Палетною Асоціацією EPAL. Також клієнтам пропонуються різні засоби кріплення, такі як саморізи, шурупи, конфірмати, болти, гайки, шайби, стержні різьбові, анкери, свердла тощо.

Головний офіс та виробничі потужності компанії знаходяться у місті Хмельницькому. Успішно функціонують відділи продажу у Києві, Львові, Івано-Франківську, Мукачево, Вінниці, Житомирі та Кропивницькому. Варто зазначити, що після об’єднання з ТОВ «Авісметиз» у 2018 році, у м. Київ було відкрито відділ для обслуговування промислових споживачів різних галузей виробництва.

Наш пріоритет — якість і відповідальність. Передова технологія та високий рівень обслуговування забезпечують задоволення потреб найвимогливіших клієнтів як в Україні, так і країнах Європейського Союзу, в які постійно експортується продукція підприємства.

aboutimage

Наші переваги

Ми впевнені, що ви отримаєте від нас лише найкращу продукцію і будете задоволені своїм вибором, адже у нас є ряд суттєвих переваг:

1. Багаторічний досвід. Вже понад двадцять років компанія успішно
трудиться на ринку промислових товарів. За цей період ми навчилися
задовольняти потреби не лише українських, а й закордонних споживачів.

2. Перевірена якість. Вся наша продукція сертифікована та асоціюється на ринку лише зі словами «відмінне» та «високоякісне». З 2012 року ми постійно підтверджуємо якість цвяхів для збивання європалет в міжнародних організаціях EPAL та UIC. Тому ставши нашим клієнтом одного разу, ви будете настільки задоволені своїм вибором, що гарантовано співпрацюватимете з нами і надалі.

3. Сучасне обладнання. Ми завжди слідкуємо за передовими технологіями у виробництві та намагаємось їх запровадити на нашому підприємстві для ще більшого удосконалення процесу.

4. Територіальне покриття. Головний офіс та виробничі потужності розташовані у м. Хмельницькому, однак до ваших послуг успішно функціонують вісім відділів продажу у різних містах України: Хмельницькому, Києві, Вінниці, Івано-Франківську, Мукачеве, Львові, Житомирі та Кропивницькому. Варто зазначити, що після об’єднання з ТОВ “Авісметиз”, у м. Києві було відкрито відділ для обслуговування промислових споживачів різних галузей виробництва.

5. Гнучка цінова політика. У нас ви зможете придбати товари за їх найпривабливішою ціною на ринку.

6. Індивідуальний підхід до клієнта. Кожний споживач для нас є
особливим, а отже ми завжди намагаємось підлаштовуватися під його
потреби та додаткові побажання.

Зверніться до нас, і ви в цьому переконаєтесь на власному досвіді!

Сертифікати

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Share on facebook
Facebook 0
Share on google
Google+ 0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn 0

Форма зворотнього зв’язку

НАШІ КОНТАКТИ

29009 Україна, м. Хмельницький,

вул. Маршала Красовського, 64

Тел.: +38 (0382) 72-00-74, 72-01-35

Email: info@nail.com.ua

Close Menu